Ey gökleri , yerleri, bizleri, tüm evreni sayısız güzelliklerle donatan, sayısız özelliklerle yaratan, eşi benzeri bulunmayan nimetlerle kuşatan YÜCE MEVLAM.

Biliriz ki bir gün öleceğiz. Hayat yalan, ölüm gerçek bunu biliriz YÜCE RABBİM.

Sağlık kadar hastalıkta bizler için bunu da biliriz GÜZEL ALLAH’IM.

Bize emanet olarak  verdiğin bu bedeni, bu canı en doğru şekilde korumak haktır bize. Biliriz ki sen kimseye kaldıramayacağı yük yüklemezsin, biliriz dertlilere deva, hastalara şifa verensin. Senden gelen her şeye hamd ve şükürler olsun. Annem kanser ile savaşmakta, ben bilirim ki, şifası sende YA RABBİM.  Ne olur acılarını dindir, gözlerine bendenine can ver, güç ver anneciğime, ruhuna güç ver Allah’ım. Annemin bu dünyada bu hastalıktan dolayı eziyet çekmesine, gözümüzün önünde eriyip gitmesine, yataklara düşüp muhtaç duruma gelmesine izin verme GÜZEL ALLAH’ım. En güzeliyle en hayırlı zamanda  annemi yanına al yarabbi. Ama Anam benim gelinlik giyeceğim günü hep görmek isterdi. Ona yakın zamanda olacak bu güzel günü hayırlısıyla, sağlıkla görmeyi nasip buyur yarabbi. Ben istiyorum ki acı çekmesin, eğer yaşamak annem için hayırlı olacaksa onu yaşat, ölmek en hayırlısı ise onu rızan ile yanına al Allah’ım. Gurbetteyim annemi göremiyorum, ailemi göremiyorum, biz bu dünyada doyamadık birbirimize, ahİrette cennetin en güzel köşesinde bizleri kavuştur YA RABBİM.  Annem için, benim için dua eden sevgili kullarının da dualarını hakkıyla, rızanla kabul buyur YA RABİM.

 

Eyy can veren GÜZEL ALLAH’ım. Yardım et bize, sabır ve şükür ver bize. Bu zor günde acı bize, yardım et bize. Bağışla Annemin ve Babamın günahlarını, hepimizi affet. Benim gibi zorda olan kullarına yardım et GÜZEL ALLAH’ım. Bilirim ki isteyene her zaman kapın açık. Dualarımızda eksiğimiz noksanımız var ise, noksanımızı tamamla Ya RABBİM. Senin her şeye güzün yeter .AMİN

 

Güzel kardeşlerim sizden dua bekliyorum. Hayırlı dualarımızı birbirimizden eksik etmeyelim. Tüm şifa bekleyenler için açalım ellerimizi ne olur. Rabbim rızasıyla,hayırlısıyla kabul eylesin inşallah.

Oy Ver :
 Puan: 0     Oy Sayısı : 0
    

 
 
Anasayfa Forum Radyo İlahiler Video Hatim Ziyaretci Defteri Üyelik İletişim Radyo Sitene Ekle

EmreBerlin sitesi için özel yazılmıştır 2000 - 2012

SincanSoft.com