Rabbim bizi ,ailemizi her iki dünyada mesut ve bahtiyar eyle, Gönüllerimize En- Nur isminin hürmetine huzur ve nur yağdır, El Adl isminin yüzü suyu hürmetine bizi adetletli kullardan eyle, El- Mucip isminin hürmetine  dua ve hayırlı dileklerimizi hikmetiyle, rızasıyla kabul eyle, El- Vasi isminin hürmetine bizi, ailemizi ilmi ile kuşat YA RABBİM.

Es- Samed isminin hürmetine bizim, ailemizin, müslüman tüm kardeşlerimizin, ölmüşlerimizin ızdıraplarını dindir, El-Vali isminin nuru hürmetine bizim,ailemizin, tüm inananların işleri yoluna koymada yardım buyur inşallah.

Ez- Zahir- El Batın isimleri nuru hürmetine bizi şeytanın vesveselerinden koru Rabbim.

El- Ahir isminin nuru hürmetine bizleri hayırlı amel sahibi eylesin Yüce Allah'ımız.

Et- Tevvap isminin nuru, güzelliği hürmetine tövbelerimizi kabul eyle, El- Mu'ızz isminin nuru hürmetine bizleri aziz kıl, insanların gözünde saygın hale getir Ya RABBİM.

Er - Rezzak isminin hürmetine bizlerin işerini yoluna koy, helalinden kazanmayı nasip eyle, rızkımızı artır yarabbi, işlerimizde sevilen,sayılan, kullardan eyle. Yuvamıza huzur getirecek işlerde çalışmayı nasip eyle.

Eyyy isimleri tüm isimlerden güzel Allah'ım, Eyyy bizi insan denilecek sıfatta en güzeliyle yaratan Allah'ım duy sesimizi güzel Rabbim. Bizler senin aciz kullarınız. Senden başka gidecek kapımız, sığınacak limanımız yok. Bize yardım et. Dünyanın şerrinden bizleri, ailemizi,sevdiklerimizi koru. Bizi o güzel sayısız isimlerinin yüzü suyu hürmetine affet. Biliriz ki affetmek yalnız sana mahsustur. Resulün Muhammed (S.A.V) hürmetine yardım et bize. Bu güzel günde Peygamberimize, Muhammedimize (S.A.V) bizden selamlar söyle. Ashab-ı keremine selamlar söyle. Bu dünyada ve ahirette bizden şefaatini eksik etmesin. Peygamberimizi göremesekte isminin var oluşu yetiyor bize.

Ey güzel Allah'ım sen ki bizi yediren içirensin. Nimetlerini iyi kötü demeden sınırsız bir şekilde bizlere veriyorsun. Bizki bizden kötü durumda olan kardeşlerimizi düşünmeden karnımızı tıka basa doyuruyoruz. Bizi affet yaradanım, ölmeyecek gibi yaşıyoruz. Aciziz, gafletteyiz,ruhumuz karanlık El- Halim isminin hürmetine bizi yaptıklarımızdan dolayı cezalandırma Rabbim. El Kuddus isminin nur cemali hürmetine bizi acizlikten, gafletten, zayıflıktan her türlü fenalıktan koru yarabbim. Ağzımızdan  senin ismini, gönlümüzden resmini, yolumuzdan nurunu, evlerimizden huzurunu, paramızdan bereketini, dünyamızdan cennetini, ahiretimizden firdevs cennetini, güzellikleri eksik etme Allah'ım.

 Cumamız, bu mubarek günümüz hayırlara vesile olsun İNŞALLAH. AMİN

 ---Son-gül--

Oy Ver :
 Puan: 0     Oy Sayısı : 0
    

 
 
Anasayfa Forum Radyo İlahiler Video Hatim Ziyaretci Defteri Üyelik İletişim Radyo Sitene Ekle

EmreBerlin sitesi için özel yazılmıştır 2000 - 2012

SincanSoft.com